ďťż

Nieaktualne [;

Informatyk/Administrator

Numer referencyjny: informatyk/03/09

pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Poszukujemy informatyka komputerowego, do którego obowiązków będzie należała diagnostyka uszkodzeń, konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego oraz systemów informatycznych. Udzielanie pomocy użytkownikom systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, prowadzenie instruktażu w zakresie bezpieczeństwa o prawidłowej obsłudze sprzętu komputerowego, zasad ochrony antywirusowej, zasad ochrony danych i prawidłowej eksploatacji oprogramowania, podstawowych reguł korzystania z sieci komputerowej a także diagnostyka. Administracja serwerami Linux, Windows.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
-bardzo dobrej (serwisowej) znajomość sprzętu komputerowego (komputery PC,sprzęt peryferyjny)
- znajomość systemu Linux
- znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows
- znajomość sieci komputerowych
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- samodzielność w wykonywaniu zadań
- prawo jazdy kat.B
- dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia aplikacji w języku PHP + MySQL

Oferujemy:

Praca w niepełnym wymiarze czasu np. 2 dni w tygodniu, obowiązkowy dzień to piątek 8 godzin od 8.30 - 16.30

Maciej Czapluk
Net P.C.
ul. Na Stoku 49
80-874 Gdańsk
tel: 0 58 300 51 49

Jak ktoś potrzebuje więcej informacji - pytać [;.

To rozumiem jest dojazd do klientow? Wlasnym samochodem?

Nie do końca. Praca w firmie + ewentualny wyjazd do klientów.
Nie, firmowym samochodem (Kia Picanto, ala Plastik lub Skoda Fabia ;p).

Firma jest w Gdańsku Głównym, dojazd z PG - tramwaj 15min.
Innymi słowy : człowiek-orkiestra... standard

Z drugiej strony...podstawy elektroniki - były, techniki cyfrowe i mikroprocki - były.
SO, BD, SK oraz ASK - w trakcie lub zaliczone.
Tyle, że prawko to już we własnym zakresie.
Myślę, że każdy, nawet średnio rozgarnięty student WETI, dałby sobie spokojnie radę.

Ciekawe ile takie stanowisko przyniesie dochodu ewentualnemu pracownikowi (2/5 etatu) i na jakich warunkach umowa.

Administratorzy u nas zajmują się administracją systemem + zajmują się sprzętem, raczej nic strasznego ;].

no to kłódka
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • fisis2.htw.pl

      [Praca] Informatyk/Administrator
    Union Chocolate.